1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до інтернет провайдеру MultiNet і проживають в квартирах, за умови відсутності підключення до MultiNet за адресою проживання більше 2-х років.
2. Термін дії акції з 1 грудня 2020 року до 31 травня 2021 р
3. Акція діє в м Павлоград в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість для підключення.
4. Суть акційної пропозиції полягає в наступному, якщо абонент при підключенні вносить на свій персональний рахунок аванс в розмірі 100 грн, йому надається відстрочка в нарахуванні абонплати на 100 днів, якщо 200 грн відстрочка становить 200 днів.
5. Послуга IPTV не надається.
6. По закінченню 100 або 200 днів з моменту підключення, почнеться нарахування абонплати за стандартний пакет послуг «Максимальний».
7. Вартість підключення становить 0 грн. Первинний аванс на використання послуг інтернет становить 100 або 200 грн. Аванс буде використаний для оплати майбутніх послуг доступу до Інтернет.
8. Умови акції не розповсюджуються на діючих абонентів провайдера MultiNet.
9. У разі дострокового розірвання договору на протязі акційних 100 або 200 днів відбувається перерахунок і списання з рахунку клієнта абонплати, з дня підключення згідно тарифного плата “Максимальний”.
10. У разі зміни адреси підключення до мережі MultiNet в період 100 або 200 акційних днів. Дії періоду відстрочки в нарахування абонплати не переноситься на нову адресу, з дня перенесення точки підключення на нову адресу, почнеться нарахування абонентської плати за стандартний пакет послуг «Максимальний»
11. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

 

7