ХТО МИ?

MULTINET – МЕРЕЖА НАШОГО МІСТА!

Ми – команда однодумців, об’єднана загальним прагненням створити надійну мережу для виходу в Інтернет. На сьогодні Інтернет-з’єднання від MULTINET територіально доступне в місті Павлоград і селі Межиріч. Наші знання, і більш ніж п’ятнадцятирічний досвід дозволили збудувати надійну мережу безперебійного функціонування.

Наша мета – надати швидкий, безпроблемний вихід в Інтернет як можна більшій кількості жителів нашого міста і району. Колись, швидкісний Інтернет в приватному секторі був мрією. Сьогодні ця мрія втілилася в реальність – для цього було змонтовано понад сто кілометрів оптичних ліній та використано безліч передових технічних рішень!

Це не означає, що нам вдалося досягти досконалості і ми припинили розвиток, вивчення та розробку чогось нового. Наша служба моніторингу працює цілодобово, що дозволяє безперебійно вести пошук проблемних ділянок для їх модернізації та усунення різного роду проблем. Це дає нам можливість швидко вирішувати проблеми або запобігати їх появі.

Ми з вами живемо в дуже цікавий час, коли кількість смартфонів, планшетів, ноутбуків і «розумних» пристроїв з виходом в мережу буде і далі стрімко зростати. З кожним днем ​​все більша кількість людей хоче отримати вільний доступ в Інтернет. А це означає, що наша робота завжди буде мати попит. Те, що здавалося складним або нездійсненним лише кілька років тому, сьогодні сприймається як щось просте і звичне.

Всі знання людства тепер доступні кожному через Інтернет. А подорож в віртуальний світ починається лише з одного кроку – вибору надійного інтернет провайдера (підключення до MULTINET)!

blank

МИ ЗНАЄМО І ЛЮБИМО СВОЮ СПРАВУ!

Наше завдання – отримувати задоволення від роботи, а це можливо лише тоді, коли наші клієнти задоволені послугами, які ми надаємо.

Тому ми завжди шукаємо актуальні рішення і свіжі ідеї, які роблять використання нашої мережі простим і зручним. А найкраща подяка – це рекомендації наших абонентів своїм друзям і знайомим.

7