Підключення

МИ РАДІ, ЩО ВИ ЗАЦІКАВИЛИСЯ НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

Підключення до мережі MULTINET виконується в три простих дії.

 • Перевірити технічну можливість підключення за адресою проживання клієнту.
 • Ознайомитися з Правилами надання послуг.
 • Залишити заявку на підключення в абонентському відділі мережі за адресами. При цьому потрібно оплатити вартість підключення і внести аванс.
 • Звертаємо увагу, при оформленні заявки на підключення знадобиться паспорт.

Ціна підключення, терміни підключення і загальні суми авансу можуть бути змінені в період проведення акцій. З тарифами можна ознайомитися за посиланням.

blank
Мережа твого міста

Підключення багатоповерхових будинків

blank
  1. З Вами зв’язуються фахівці, які відповідальні за виконання монтажних робіт, для узгодження часу підключення. Їх завданням є прокладка кабелю (вита пара) від точки підключення з нашим обладнанням до квартири клієнта.
  2. Після виконання зовнішніх робіт, нашим фахівцем відміряється необхідна кількість кабелю від входу в квартиру до абонентського пристрою (комп’ютер або роутер).
  3. Наступним етапом буде прихід технічного фахівця, який настроїть кінцевий пристрій споживача (роутер або комп’ютер). Також з клієнтом буде проведений мінімальний інструктаж, який необхідний для підключення до мережі і успішного початку роботи.

Термін підключення до 10 робочих днів (зазвичай 1-2 дні).

Підключення будинків в приватному секторі

blank
  1. З Вами зв’язуються фахівці, які відповідальні за виконання монтажних робіт, для узгодження часу підключення. Їх завданням є протяжка оптичного кабелю від розподільного ящика на електричній опорі до будинку клієнта.
  2. Після виконання зовнішніх робіт, нашим фахівцем відміряється необхідна кількість кабелю до абонентського пристрою (комп’ютер або роутер).
  3. Наступним етапом буде приїзд технічної бригади, яка виконає зварювання оптичного кабелю в приміщенні, встановить для користувача оптичний термінал (ONU) та налаштує кінцевий пристрій абонента (роутер або комп’ютер). Також буде проведений мінімальний інструктаж, який необхідний для підключення до мережі і успішного початку роботи.

Термін підключення до 10 робочих днів (зазвичай 2-3 дні).

Підключення адреси, якої немає в списку

blank

Для цього проводиться виїзд спеціалістів які визначають можливість підключення. Вартість підключення може відрізнятися в більшу сторону від стандартної, яка вказана на сайті. Це пояснюється необхідністю використання більшої кількості кабелю та витратних матеріалів. Кінцева вартість підключення буде сформована та повідомлена клієнту зразу після уточнення необхідної кількості кабелю та комплектуючих.

Термін розгляду запиту до 10 робочих днів.

7