"Інтернет без абонплати!"

Умови акції поширюються на осіб, що бажають скористатися послугами Інтернет-провайдера MULTINET в багатоквартирному будинку (не у приватному секторі). Обов’язкова умова – відсутність підключення до MULTINET за адресою підключення терміном 2 роки і більше. Термін дії акції з 1 вересня 2022 р. до 30 листопада 2022 р. Акція діє в м. Павлоград у багатоквартирних будинках, де наявна технічна можливість для підключення.

Суть акційної пропозиції полягає в наступному:
— якщо абонент при підключенні вносить на свій персональний рахунок аванс у розмірі 100 грн, то йому надається відстрочення в нарахуванні абон. плати на 100 днів;
— якщо передплата складає 200 грн, то відстрочення нарахування абон. плати складає 200 днів.

Протягом усього пільгового періоду клієнтові надаються послуги у рамках пакету “Максимальний” окрім доступу до послуги IPTV (Інтернет-телебачення).
Коли 100 або 200 днів з моменту підключення сплинуть, почнеться нарахування абон. плати за стандартний пакет послуг “Максимальний”. Вартість підключення складає 0 (нуль) грн. Початковий аванс за використання послуг складає 100 або 200 грн. Аванс буде використаний для подальшої оплати послуг доступу до Інтернет.

Умови акції не поширюються на діючих абонентів провайдера MULTINET, юридичних осіб, фізичних осіб підприємців, будь-яких нежитлових приміщень. У разі дострокового розірвання договору (не дочекавшись закінчення акційних 100 або 200 днів, або до вичерпання авансу 100 або 200 грн), відбувається перерахунок коштів і списання з рахунку клієнта абонентської плати, починаючи з дня підключення. Для підрахунку загальної суми береться тарифікація пакету “Максимальний”.

Зверніть увагу, що у разі зміни адреси підключення до мережі MULTINET протягом 100 або 200 акційних днів, спеціальна пропозиція анулюється. Пільговий період без абон. плати (а саме залишок зі старої адреси) не переноситися на нову адресу. З дня перенесення точки підключення на іншу локацію, почнеться нарахування абонентської плати за умовами пакета послуг “Максимальний”.

Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні перелічених вище правил споживачами.

blank

Офіційні правила акції "Інтернет без абонплати!"

1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до інтернет провайдеру MultiNet за адресою розташованою в багатоквартирному будинку, за умови відсутності підключення до MultiNet за адресою підключення більше 2-х років.
2. Термін дії акції з 1 вересня 2022 року до 30 листопада 2022 р.
3. Акція діє в м. Павлоград в багатоквартирних будинках, де присутня технічна можливість для підключення.
4. Суть акційної пропозиції полягає в наступному, якщо абонент при підключенні вносить на свій персональний рахунок аванс в розмірі 100 грн, йому надається відстрочка в нарахуванні абонплати на 100 днів, якщо 200 грн відстрочка становить 200 днів.
5. Послуга IPTV не надається.
6. По закінченню 100 або 200 днів з моменту підключення, почнеться нарахування абонплати за стандартний пакет послуг «Максимальний».
7. Вартість підключення становить 0 грн. Первинний аванс на використання послуг інтернет становить 100 або 200 грн. Аванс буде використаний для подальшої оплати послуг доступу до Інтернет.
8. Умови акції не розповсюджуються на діючих абонентів провайдера MultiNet, юридичних осіб, фізичних осіб підприємців, будь-яких нежитлових приміщень.
9. У разі розірвання договору на протязі акційних 100 або 200 днів, або до вичерпання авансу 100 або 200 грн., відбувається перерахунок і списання з рахунку клієнта абонплати, з дня підключення згідно тарифного плану «Максимальний».
10. У разі зміни адреси підключення до мережі MultiNet в період 100 або 200 акційних днів, дія періоду відстрочки в нарахування абонплати не переноситься на нову адресу. З дня перенесення точки підключення на нову адресу, почнеться нарахування абонентської плати за стандартний пакет послуг «Максимальний».
11. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

blank

"100 гривень від друзів!"

1. Умови акції поширюються на всіх абонентів мережі MULTINET.
2. Суть акційної пропозиції полягає в наступному: якщо новий абонент при оформленні заявки повідомить логін і адресу підключення свого друга (знайомого, сусіда, колеги та ін.), на його персональний бонусний рахунок протягом 7 днів буде нараховано бонус в еквіваленті 100 грн.
3. Акція діє на постійній основі, допоки спеціальна пропозиція не буде скасована самим провайдером. Про зміни умов або про закінчення акції можна буде дізнатися з новинної стрічки сайту (розділ “Новини”).
4. Отримані бонуси не можуть бути переведені у готівку. Є змога використовувати нараховані акційні бонуси тільки в якості коштів для сплати щомісячної абонентської плати.
5. Кількість підключень за Вашою рекомендацією необмежена!

Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні перелічених вище правил споживачами.

БІЛЬШЕ ДРУЗІВ — БІЛЬШЕ БОНУСІВ!

Програма лояльності

Чим довше Ви є активним клієнтом MultiNet, тим більше отримуєте бонусів на спеціальний рахунок, від 2% до 10% в залежності від кількості активних днів користування послугами MultiNet.

Ідея програми лояльності полягає в отриманні абонентом бонусних нарахувань на спеціальний бонусний рахунок під час поповнення свого персонального рахунку.

Бонусні кошти нараховуються в залежності від кількості активних днів в мережі MultiNet згідно наступної таблиці:

КАД Бонус (%)
360 (1 рік) 2
720 (2 роки) 4
1080 (3 роки) 8
1440 (4 роки) 10

Кількість активних днів (КАД) — кількість днів, коли надання послуг MultiNet не було обмежено або зупинено. КАД враховується з моменту початку роботи нашої компанії. Тобто, якщо Ви користуєтеся послугами MultiNet більше 1 року, у Вас вже активний персональний бонус.
Дізнатися свій персональний бонус можна в особистому кабінеті. Перейдіть на Сайт статистики за посиланням https://user.multinet.dp.ua/
Кожного 1-го числа нового місяця бонуси списуються зі спеціального бонусного рахунку. Цими заощадженнями компенсується частина вартості отриманих Вами послуг за минулий місяць. Тим самим Ви починаєте економити з Інтернет-провайдером MultiNet.
Наприклад: Кількість Ваших активних днів дорівнює 1500, відповідно Ваш персональний бонус становить 10%. Якщо Ви поповните свій рахунок на 100 грн, то на Ваш основний Інтернет-рахунок надійде 100 грн. і 10 грн. на бонусний рахунок. Припустимо, що Ваш тариф «Оптимальний», Ваша абон. плата в місяць становить 85 грн. Тепер з цієї суми 10 грн. спишеться з бонусного і 75 грн. з основного рахунку, в результаті Ваша економія складатиме 10 грн.

blank

Офіційні правила участі в програмі лояльності

1. Програма лояльності полягає в отриманні абонентом бонусних коштів на спеціальний бонусний рахунок абонента.
2. Програма лояльності доступна для всіх активних абонентів мережі MultiNet, крім абонентів, що використовують корпоративні тарифи (для організацій).
3. Кошти на спеціальному бонусному абонентському рахунку можуть бути використані тільки для оплати послуг MultiNet.
4. Заощадження на спеціальному абонентському бонусному рахунку не можуть бути перенесені на інший абонентський рахунок та не можуть бути отримані в будь-якому готівковому або безготівковому вигляді.
5. Бонусні кошти нараховуються при поповненні абонентського рахунку в залежності від кількості активних днів згідно з наступної таблиці:

КАД БОНУС %
360 (1 рік) 2
720 (2 роки) 4
1080 (3 роки) 8
1440 (4 роки) 10

Кількість активних днів (КАД) — кількість днів, коли надання послуг MultiNet не було обмежено або зупинено.

6. Дізнатися КАД та свій персональний бонус можна в особистому кабінеті, Сайті статистики по посиланню https://user.multinet.dp.ua/
7. У разі розірвання договору на надання послуг MultiNet, або при призупиненні надання послуг на термін більше двох років, КАД встановлюється рівним 0.
8. Компанія залишає за собою право змінювати умови використання та правила участі в програми лояльності для абонентів MultiNet.

7