Multinet

MultiNet виводить зв’язок на новий рівень, представляючи передову технологію PON в багатоквартирних будинках, яка поєднує у собі неймовірну швидкість передачі даних до 1 Гбіт/с та вражаючу надійність, навіть в умовах відключення електропостачання (Оптичний модем та роутер необхідно забезпечити живленням самостійно, використовуючи повербанк або будь-яке інше джерело енергії.).

Надійність в умовах відключення електропостачання: PON технологія використовує пасивні оптичні елементи, що робить можливим забезпечення Інтернет-з’єднання при відключенні електропостачання. Так ви завжди залишитеся з’єднаними навіть у найекстремальніших ситуаціях.

Оберіть PON технологію для найвищого рівня надійності та швидкості. Тепер ви можете не тільки насолоджуватися ультрашвидкісним Інтернетом, але і мати повне впевнення у з’єднанні, навіть у випадку електричного збою. Робіть свій вибір на користь майбутнього!

Наші клієнти мають змогу користуватися доступом до мережі Інтернет на швидкості до 100 МБіт/c за технологію Ethernet. Ми постійно спостерігаємо за завантаженістю зовнішніх каналів зв’язку – завжди є можливість збільшити пропускну спроможність при необхідності.

Технічні фахівці нашої компанії володіють навичками контролю і перевірки швидкості доступу. Наші співробітники завжди готові поділитися найкращими методами, щоб Ви могли переконатися в якості послуг провайдера MULTINET. Більше того, ми забезпечуємо симетричний канал, без розділення на світовий і український трафік.

Додатково існують тарифні плани з меншою швидкістю, які дозволяють оптимізувати використання послуг залежно від потреб. Таким чином вдається зменшити свої витрати, не зазнаючи обмежень і незручностей.

Протокол
PPPOE

Ми використовуємо для підключення до своєї мережі користувачів протокол PPPoE (англ. Point-to-point protocol over Ethernet). Це означає що у Вас не виникне проблем з підключенням до мережі будь-якого пристрою, будь то комп’ютер з Windows, GNU/Linux, MacOS або Wi-Fi роутер.

Підключення виконується без додаткових програм, тільки за допомогою самої операційної системи. Ніяких платежів понад тарифікації – це доступно для усієї мережі MULTINET безкоштовно і назавжди.

WIFI роутер

Wi-Fi роутер – пристрій, який дозволяє підключати декілька пристроїв-споживачів до однієї точки включення, таким чином забезпечуючи покриття безпровідного (Wi -Fi) зв’язку в радіусі дії для підключення безпровідного устаткування.

До таких пристроїв відносяться смартфони, планшетні комп’ютери, ноутбуки, телевізори з підтримкою SmartTV, а також стаціонарні комп’ютери (ПК), які оснащені Wi-Fi адаптером.

Маючи широкий досвід налагодження різного Wi-Fi устаткування, ми змогли підібрати оптимальну модель. Пристрій має хороші показники надійності, а також гарантійну підтримку виробника, що оптимально для домашнього використання.

Особистий кабінет та підтримка

Зручний інструмент для контролю стану рахунку за допомогою сайту. Ви можете його переглядати на будь-якому пристрої, який підключений до мережі MULTINET. Також на цьому сайті можливо: побачити поточний пакет послуг, підібрати новий тарифний план з доступних (окрім річних), призупиняти або поновлювати послугу користування Інтернет.

Ми постійно відстежуємо роботу мережі, щоб реагувати на виникаючі труднощі в найкоротші терміни. Несправності, які з’являються в нашій зоні відповідальності, усуваються безкоштовно впродовж 3 робочих днів (звичайно це той же день, або ранок наступного). Проблеми, що виникли на території клієнта (місце введення кабелю в квартиру), усуваються відповідно до прейскуранта на додаткові послуги.

Додаткові послуги

Послуга «Заморозки» лінії

Це послуга призупинення доступу на строк до 3-х місяців зі збереженням точки підключення, якщо виникла така необхідність. На цей період припиняється списування коштів особового рахунку. Управляти «заморозкою» лінії можна в особистому кабінеті, не виходячи з дому.

Послуга тимчасового відновлення доступу

У тих випадках, коли немає можливості сплатити інтернет негайно, ми надаємо можливість відновити доступ до Інтернет на строк до 4-х днів. Послуга тимчасового розблокування доступна раз на місяць. Ця опція наявна на сайті в особистому кабінеті.

Послуга зміни тарифного плану

Безкоштовна зміна тарифного плану в меншу чи більшу сторони безкоштовні для наших абонентів один раз в місяць. Це допоможе випробувати усі запропоновані тарифи і вибрати для себе найбільш оптимальний.

Реальна ip адреса (зовнішня, що маршрутизується)

Буває так, що треба отримати доступ до свого домашнього комп’ютера з іншого міста або країни. Коли виникає така необхідність, і в яких випадку потрібно наявність зовнішньої IP- адреси:

  • дистанційний робочий стіл, підключення до домашнього комп’ютера і запуск програм через Інтернет
  • відеоспостереження
  • онлайн, відео трансляції і радіомовлення без участі проміжних серверів
  • налаштування ігрового сервера

Вартість надання зовнішньої IP адреси складає 30 гривень в місяц і не вимагає додаткового налаштування з боку абонента.

7