blank

Шановні відвідувачі сайту!

З 1 вересня 2021 р. діє акція для нових абонентів “Найшвидший Інтернет без абонплати!”

Умови акції поширюються на осіб, що бажають скористатися послугами Інтернет-провайдера MULTINET в багатоквартирному будинку (не у приватному секторі). Обов’язкова умова – відсутність підключення до MULTINET за адресою підключення терміном 2 роки і більше. Термін дії акції з 1 вересня 2021 р. до 30 листопада 2021 р. Акція діє в м. Павлоград у багатоквартирних будинках, де наявна технічна можливість для підключення.

Суть акційної пропозиції полягає в наступному:
– якщо абонент при підключенні вносить на свій персональний рахунок аванс у розмірі 100 грн, то йому надається відстрочення в нарахуванні абон. плати на 100 днів;
– якщо передплата складає 200 грн, то відстрочення нарахування абон. плати складає 200 днів.

Протягом усього пільгового періоду клієнтові надаються послуги у рамках пакету “Максимальний” окрім доступу до послуги IPTV (Інтернет-телебачення).
Коли 100 або 200 днів з моменту підключення сплинуть, почнеться нарахування абон. плати за стандартний пакет послуг “Максимальний”. Вартість підключення складає 0 (нуль) грн. Початковий аванс за використання послуг складає 100 або 200 грн. Аванс буде використаний для подальшої оплати послуг доступу до Інтернет.

Умови акції не поширюються на діючих абонентів провайдера MULTINET, юридичних осіб, фізичних осіб підприємців, будь-яких нежитлових приміщень. У разі дострокового розірвання договору (не дочекавшись закінчення акційних 100 або 200 днів, або до вичерпання авансу 100 або 200 грн), відбувається перерахунок коштів і списання з рахунку клієнта абонентської плати, починаючи з дня підключення. Для підрахунку загальної суми береться тарифікація пакету “Максимальний”.

Зверніть увагу, що у разі зміни адреси підключення до мережі MULTINET протягом 100 або 200 акційних днів, спеціальна пропозиція анулюється. Пільговий період без абон. плати (а саме залишок зі старої адреси) не переноситися на нову адресу. З дня перенесення точки підключення на іншу локацію, почнеться нарахування абонентської плати за умовами пакета послуг “Максимальний”.

Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні перелічених вище правил споживачами.

7