Новий рівень надійності та швидкості до 1 Гбіт/с — навіть при відключенні електропостачання!

MultiNet виводить зв’язок на новий рівень, представляючи передову технологію PON, яка поєднує у собі неймовірну швидкість передачі даних до 1 Гбіт/с та вражаючу надійність, навіть в умовах відключення електропостачання.

Основні переваги:

  • Надійність в умовах відключення електропостачання: PON технологія використовує пасивні оптичні елементи, що робить можливим забезпечення Інтернет-з’єднання при відключенні електропостачання. Так ви завжди залишитеся з’єднаними навіть у найекстремальніших ситуаціях.
  • Швидкість до 1 Гбіт/с: Насолоджуйтеся надзвичайною швидкістю завантаження, стрімінгу та онлайн-ігор зі швидкістю до 1 Гбіт/с. Тепер ви можете використовувати Інтернет без будь-яких обмежень і затримок.
  • Стійкість до навантажень: З PON технологією, що легко масштабується, ви завжди отримуєте стабільне та високопродуктивне з’єднання, навіть при зростанні кількості підключених пристроїв.

Оберіть PON технологію для найвищого рівня надійності та швидкості. Тепер ви можете не тільки насолоджуватися ультрашвидкісним Інтернетом, але і мати повне впевнення у з’єднанні, навіть у випадку електричного збою. Робіть свій вибір на користь майбутнього!

7